Aktualitātes

Paziņoti “Latvijas balzams” pirmā pusgada darbības rezultāti 2021. gadā

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2021. gada pirmajos sešos mēnešos sasniedza 31,6 miljonus eiro, kas ir par 4,7% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2020. gadā. Apgrozījuma pieaugums saistīts ar ekonomiskās situācijas uzlabošanos un nacionālo valdību ieviesto Covid-19 pandēmijas situācijas ierobežojumu atvieglošanu.

Lasīt vairāk

“Latvijas balzams” pirmajā ceturksnī ziņo lielāku peļņu nekā pērn

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” neauditētā neto peļņa 2021. gada pirmajos trīs mēnešos ir 1,1 miljons eiro, kas ir lielāka nekā attiecīgajā periodā 2020. gadā. Neauditētās neto peļņas pieaugumu pozitīvi ietekmējuši gan Sabiedrības veiktie procesu efektivizācijas pasākumi kopš Covid-19 pandēmijas sākuma, gan ieviestās izmaksu samazināšanas aktivitātes, kā arī saņemtais valsts atbalsts pandēmijas seku mazināšanai.

Lasīt vairāk

“Latvijas balzams” paziņo neauditētos 9 mēnešu darbības rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2020. gada pirmajos deviņos mēnešos sasniedza 47,3 miljonus eiro, kas ir par 10,6% mazāk nekā attiecīgajā periodā 2019. gadā, ko galvenokārt ietekmējusi Covid-19 pandēmijas situācija daudzās pasaules valstīs un nacionālo valdību ieviestie ierobežojumi.

Lasīt vairāk