Aktualitātes

“Latvijas balzams” paziņo neauditētos 9 mēnešu darbības rezultātus

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2020. gada pirmajos deviņos mēnešos sasniedza 47,3 miljonus eiro, kas ir par 10,6% mazāk nekā attiecīgajā periodā 2019. gadā, ko galvenokārt ietekmējusi Covid-19 pandēmijas situācija daudzās pasaules valstīs un nacionālo valdību ieviestie ierobežojumi.

Lasīt vairāk

Paziņoti “Latvijas balzams” pirmā pusgada darbības rezultāti

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” neauditētais neto apgrozījums 2020. gada pirmajā pusgadā sasniedza 30,2 miljonus eiro, kas ir par 10,7% mazāk nekā attiecīgajā periodā 2019. gadā, ko galvenokārt ietekmējusi COVID-19 pandēmijas situācija daudzās pasaules valstīs un nacionālo valdību ieviestie ierobežojumi.

Lasīt vairāk

“Latvijas balzams” atsāk dzērienu ražošanu skārdenēs

Atsākot skārdeņu pildīšanas līnijas darbību, vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams” uzsāk Eiropā godalgotās limonādes “Green Cola” ražošanu Baltijas tirgum. Drīzumā uz šīs ražošanas līnijas jaunas variācijas iegūs tādi pazīstami zīmoli kā “Rīgas Melnais Balzams”, dzirkstošais dzēriens “Cosmopolitan Dīva” un degvīna zīmols “Moskovskaya Vodka”.

Lasīt vairāk

“Latvijas balzams” peļņa augusi par 7%, sasniedzot 10 miljonus eiro

Baltijā vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja AS “Latvijas balzams” peļņa pērnajā gadā sasniegusi 10,05 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2018. gadā. Galvenie neto peļņas izmaiņu iemesli ir apgrozījuma un rentabilitātes uzlabošanās, aktīvs darbs fiksēto izmaksu samazināšanai un pozitīva ietekme no veiktajām investīcijām tehnoloģiskajos procesos. Tāpat būtisku ietekmi uz peļņu sniedza loģistikas pakalpojumu sniegšana citiem alkoholisko dzērienu nozares uzņēmumiem, pārsvarā saistībā ar tranzīta kravu apstrādi uz Krieviju un Ukrainu.

Lasīt vairāk